Instant Ageback’in Etkileri Hakkında Önemli Notlar

Instant Ageback üretiminde sadece seçili, yüksek kalitedeki malzemeler kullanılarak titizlikle işlenmiştir. Instant Ageback bağımsız bir kurum tarafından klinik ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Kremin etkinliği ve cilt uyumu doğrulanmıştır. Etken madde içeren herhangi bir kozmetik üründe olduğu gibi, Instant Ageback’in etkisi uygulanma şekli, uygulanan cilt bölgesi ve cildin türüne göre değişebilir. Bu nedenle üretim kalitesine ve titizliğine rağmen Vitayes, Instant Ageback’in etkinliğini garantileyemez. Instant Ageback’in istediğiniz sonuçları vermesini garantilemek için kremin etkinliğini ve cildinizin toleransını farklı bölgelerde deneyin. Eğer sonuçtan tatmin olmadıysanız, 15 gün içinde paketi geri gönderebilir ve paranızı iade alabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi

Kontrolümüz dışındaki üçüncü parti web sitelerine direkt veya dolaylı referanslar (“hiperlinkler”) verdiğimizde, yalnızca bu sitelerde bulunabilecek illegal içerikten haberdar olup mantıklı ve sorumlu bir şekilde illegal içeriğin kullanımını önleyebileceğimiz durumlarda sorumlu oluruz. Bu sitelere yönlendirme yaptığımız zaman bahsedilen sitelerde herhangi bir yasadışı içerik bulunmadığını garanti ederiz. Sözü geçen sitelerdeki içerik, tasarım veya bağlantılar hakkında söz hakkına sahip değiliz. Bundan dolayı, yönlendirme yaptığımız sitelerden ve bağlantı yapıldıktan sonra değişen içeriklerinden sorumlu olmadığımızı bildiririz. Bu beyan sitemizin içinde bulunan her bağlantı ve gönderme için geçerlidir. Bu, ziyaretçi kaydı, tartışma forumları, link listeleri, posta listelerini ve diğer her veritabanını kapsar. Bahsedilen sitelerdeki yasadışı, yanlış veya tamamlanmamış içerikler veya bu sitelerin kullanımı ile ortaya çıkan sorunlar sadece o sitenin sağlayıcısının sorumluluğundadır.

Telif Hakkı ve Marka Kanunu

Web sitemizde kullanılan görsellerin, grafiklerin, ses belgelerinin, video dizilerinin ve metinlerin telif haklarına uymaya, kendi görsellerimizi, grafiklerimizi, ses belgelerimizi, video dizilerimizi ve metinlerimizi veya lisanssız grafikleri, sesli belgeleri, videoları kullanmaya önem gösteriyoruz. İnternet sitemizde adı geçen ve muhtemelen üçüncü şahıslar tarafından korunan tüm markalar ve ticari markalar, ilgili geçerli ticari marka kanununun hükümlerine ve ilgili kayıt sahiplerinin mülkiyet haklarına kısıtlama olmaksızın tabidir. Tarafımızdan oluşturulan yayınlanmış nesnelerin telif hakkı yalnızca tarafımıza aittir. Açık olarak izin vermediğimiz sürece bu tür grafiklerin, ses belgelerinin, video dizilerinin ve metinlerin diğer elektronik veya basılı yayınlarda çoğaltılması veya kullanılması yasaktır.