Anında Tatbikat Etkisi hakkında önemli notlar

InstantAback imalatında, yalnızca en yüksek standartlara dikkatle işlenmiş seçilmiş, yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır. InstantAgeback, bağımsız bir enstitü tarafından klinik ve dermatolojik olarak test edildi. Krem, etkinliği ve cilt uyumluluğu açısından doğrulandı. Herhangi bir kozmetik aktif madde durumunda olduğu gibi Anında Yeniden Etkisinin etkisi uygulama, tedavi edilen cilt bölgesi ve cilt türüne bağlı olarak da değişebilir. Bu nedenle, Vitayes, geliştirme ve imalatta en büyük özen gösterilmesine rağmen Instant Ageback'ın etkinliğini garanti edemez. InstantAback'in size istenen sonuçları verebileceğinden emin olmak için, kremi etkinlik ve toleransınız için farklı bir siteye uygulamadan önce test etmelisiniz. Efektten memnun değilseniz, ambalajı 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz ve size tam satın alma fiyatını geri ödeyeceğiz. Nakliye bilgilerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

feragat

Yazarın sorumluluğunun dışındaki üçüncü taraf web sitelerine ("köprüler") doğrudan veya dolaylı olarak başvurulması durumunda, sorumluluk yükümlülüğü ancak yazarın içeriğin farkında olduğu ve teknik olarak mümkün ve mantıklı olduğu durumlarda geçerli olur , yasalara aykırı içerik söz konusu olduğunda kullanımı önlemek için. Yazar burada, açıkça bağlantı kurma zamanında, bağlanacak sayfalarda hiçbir yasadışı içerik fark edilebileceğini beyan eder. Yazar, bağlantılı / bağlantı verilen sayfaların mevcut ve gelecek tasarımı, içeriği veya kaynağı hakkında herhangi bir etkisi yoktur. Dolayısıyla, bağlamdan sonra değiştirilen bütün bağlantılı sayfalardan kendisini açıkça ayırır. Bu bildiri, yazarın kendi internet sitesinde belirlenen tüm bağlantılar ve referanslar ile misafir defterlerinde, tartışma forumlarında, bağlantı listelerinde, yazar tarafından kurulan posta listelerinde ve harici yazma erişiminin mümkün olduğu diğer tüm veritabanlarında yabancı girdilere uygulanır. Yasa dışı, hatalı veya eksik içeriğin sorumluluğu ve özellikle bu tür bilgilerin sağladığı bilgilerin kullanılmaması veya kullanılmaması sonucunda ortaya çıkan zararlar, bağlantı yoluyla sadece ilgili yayına atıfta bulunan değil, atıf yapılan alanın sağlayıcı tarafından sorumluluğu altındadır.

Telif hakkı ve ticari marka kanunu

Yazar, resim, grafik, ses dokümanları, video dizileri ve kullanılan metinlerin telif haklarını kendi resimlerini, grafiklerini, ses belgelerini, video dizilerini ve metinlerini kullanmak için veya lisanssız grafikler, ses belgeleri, video dizileri ve metinlere erişmek için kullanmaya çabalıyor , İnternet'te sunulan ve muhtemelen üçüncü şahıslar tarafından korunan tüm marka ve markalar, sırasıyla geçerli ticari marka kanunu ve ilgili kayıtlı sahiplerin mülkiyet hakları hükümlerine tabi değildir. Sadece adlandırma, ticari markaların üçüncü tarafların hakları tarafından korunmadığı sonucuna götürmez! Yazar tarafından oluşturulmuş yayınlanmış nesnelerin telif hakkı yalnızca sayfaların yazarıyla sınırlı kalmaktadır. Yazarın açık izni olmaksızın, diğer elektronik ya da basılı yayınlarda bu gibi grafikleri, ses belgelerini, video dizilerini ve metinleri çoğaltmak ya da kullanmak yasaktır.

Çevrimiçi anlaşmazlık çözümü

ODR Madde 14 (1) uyarınca çevrimiçi anlaşmazlık çözümü: Avrupa Komisyonu, çevrimiçi uyuşmazlık çözümlemesi (OS) için http://ec.europa.eu/consumers/odr/ adresinde bulunabilecek bir platform sunmaktadır.