Nakliye ve Ödeme


Burada nakliye ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız, istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.        aşağıda support@vitayes.tr Veya temas temas.

Kargo ücreti nedir?

Paketlerimizi UPS ile gönderiyoruz (2-3 iş günü).Almanya'da nakliye ücretsizdir. Buna ek olarak, Avusturya'da teslimat için 13.-EUR ve İsviçre'de sipariş başına 14 EUR sabit bir fiyat talep ediyoruz. Yurt dışındaki ek nakliye ücretleri, sipariş sürecinde görebileceğiniz ülkeye bağlıdır.

Siparişim için nasıl ödeme yapabilirim?

Sofortbanking, PayPal, Visa veya Mastercard, Ideal ile ödemeleri kabul ederiz.

Siparişimizi değiştirebilir veya iptal edebilir miyim?

Evet, elbette. Daha sonra siparişleri kolayca değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz. Lütfen müşteri hizmetlerimize başvurmaktan çekinmeyin: e-posta support@vitayes.tr veya +49 (0) 6997546240.

Ambalajım hasar gördü. Şimdi ne yapıyorum

Çok üzgünüz! Lütfen support@vitayes.tr e-posta ile iletişime geçin. Veya doğrudan +49 (0) 6997546240 numaralı telefondan bizi arayın ve derhal çözeceğiz.

Geri dönüşleri nasıl ele alıyorsunuz?

Siparişinizden memnun kalmanızı istiyoruz. 15 günlük iade garantimiz sayesinde test sırasında acele etmenize gerek yok. Ürünlerimiz olmak istemeyeceğinize inanıyoruz ancak size güvenebilirsiniz: 15 gün içinde malları kolayca geri alabilir ve size tüm miktarı iade edebiliriz. Yani hep yanımızdayız. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin Müşteri hizmetleri: e-posta: support@vitayes.tr veya +49 (0) 6997546240

Ödemeler nasıl ödenir?

Geri ödemeler, ödemeleri aldığımız gibi yapılır.

Hangi ülkelerde teslim edildi?

Dünya çapında teslimat yaptık.Nakliye ve iade işlemleriyle ilgili daha fazla bilgi koşullar.