Burada nakliye ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız. Sorunuzun yanıtı yoksa,

İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz support@vitayes.com.tr ya da bunun aracılığıyla İletişim Formuiletişime geçmek.

Nakliye ücreti ne kadar?

Paketlerimizi DHL ile gönderiyoruz (2-3 iş günü). Almanya içi kargo ücretsizdir. Ayrıca, Avusturya içinde teslimat için sabit 13 EUR ve sipariş başına 19 EUR sabit ücret alıyoruz. Yurtdışındaki diğer nakliye masrafları ülkeye bağlıdır, bunu sipariş sürecinde görebilirsiniz.

Siparişimi nasıl ödeyebilirim?

Farklı ödeme yöntemleri sunuyoruz. En popülerleri Amazon Pay, Paypal ve SOFORT Banking'dir. Klarna, kredi kartı vb. ile ödeme yapmak da mümkündür. Lütfen sipariş sürecinde istediğiniz ödeme yöntemini seçin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle support@vitayes.com.tr adresinden e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Siparişimi sonradan değiştirebilir veya iptal edebilir miyim?

Lütfen bize kısa bir mesaj gönderin ve bir değişikliğin hala mümkün olup olmadığını kontrol edeceğiz. Siparişiniz daha önce gönderilmişse, maalesef artık değiştirmeniz mümkün değildir.

Paketim hasarlı geldi. Ben şimdi ne yapacağım?

Bize e-posta ile bildirin, size yenisini göndermekten veya satın alma fiyatını iade etmekten memnuniyet duyarız.

İade işlemlerini nasıl hallediyorsunuz?

İade talebinizi bize e-posta ile bildirin, her durumda ürünü bize geri göndermeniz gerekip gerekmediğine karar vereceğiz ve gerekirse size bir iade etiketi göndereceğiz.

Geri ödemeler nasıl yapılır?

Geri ödemeler, orijinal ödeme şekline iade edilecektir.

Hangi ülkelere teslimat yapıyorsunuz?

Almanya'ya ek olarak, Avusturya ve İsviçre'ye de gönderiyoruz.

Gönderim ve iade işlemleri hakkında daha fazla bilgi şurada bulunabilir: Koşullar.